TROVET – špecialista na veterinárne diéty

TROVET – špecialista na veterinárne diéty

Vhodnú stravu TROVET je možné zvoliť na základe diagnózy vášho veterinárneho lekára. Veterinári stanovujú na svojej klinike prísne požiadavky na kvalitu výrobkov a krmivo TROVET spĺňa všetko, čo potrebuje Váš miláčik k zdravému životu.

Na našom eshope www.krmiva.sk si môžete vybrať spomedzi mnohých.

Potrebujete poradiť s výberom?

Naši veterinári sú Vám k dispozícii!

Neváhajte sa obrátiť na náš odborný personál, ktorý Vám ochotne pomôže s výberom.

Naša ambulancia je otvorená cez pracovný týždeň na Jesenského 17 v Košiciach.

Pre psov:

Krmivo Trovet RID Renal & Oxalate 

je špeciálne vyvinuté tak, aby vyhovovalo požiadavkám psov s chronickým zlyhaním obličiek. Strava je obmedzená na bielkoviny a fosfor, čím zabraňuje hromadeniu odpadu, znižuje tlak na obličky a v konečnom dôsledku spomaľuje progresiu zlyhania obličiek. Použité proteíny sú vysokej kvality, aby vyhovovali požiadavkám na aminokyseliny, bez toho, aby dochádzalo k prebytočným odpadovým produktom.

Krmivo Trovet DPD Intestinal 

je kompletné diétne krmivo na podporu gastrointestinálneho traktu (GIT). Vďaka použitiu zemiakov ako zdroja uhľohydrátov, je toto krmivo dobre stráviteľné a podporuje zdravý gastrointestinálny trakt pridaním fermentovateľných a nefermentovateľných vlákien. Okrem toho je počet použitých zložiek čo najmenší, aby sa udržal nízky stres GIT a tak sa minimalizovalo riziko alergickej reakcie. Krmivo obsahuje ako jediný zdroj bielkovín kačacie mäso, ktoré len zriedka spôsobuje precitlivelosť organizmu. Vďaka tomuto zloženiu je krmivo vhodné pre alergikov.

Krmivo Trovet HLD Hepatic

 je kompletné diétne krmivo, ktoré sa môže používať pri špecifických problémoch s pečeňou. Vzhľadom na dôležitú úlohu pečene pri spracovávaní tukov a regulácii metabolizmu lipidov, je dôležité organizmu dodávať látky podporujúce jej metabolizmus. Krmivo Trovet HLD Hepatik je obohatené o tieto takzvané lipotropné látky (napr. L-karnitín, lecitín a cholín). Je známe, že niektoré plemená psov majú genetické abnormality, ktoré spôsobujú hromadenie medi v pečeni, čo môže mať za následok vážne poškodenie pečeňového tkaniva.

Krmivo Trovet LRD Hypoallergenic 

je krmivo, v ktorom sú zložky spôsobujúce alergické reakcie obmedzené na minimum. Všetky hypoalergénne diéty Trovet sú založené ja jedno (živočíšnom) zdroji bielkovín a jednom zdroji sacharidov a obsahujú všetky základné živiny v optimálnom množstve. Ide o kompletné krmivo, čiže pridanie vitamínovej a minerálnej zmesi nie je potrebné.

Pre mačky

Krmivo Trovet HLD Hepatic

 je kompletné diétne krmivo, ktoré sa môže používať pri špecifických problémoch s pečeňou. Vzhľadom na dôležitú úlohu pečene pri spracovávaní tukov a regulácii metabolizmu lipidov, je dôležité organizmu dodávať látky podporujúce jej metabolizmus. Krmivo Trovet HLD Hepatik je obohatené o tieto takzvané lipotropné látky (napr. L-karnitín, lecitín a cholín).

Krmivo Trovet ASD Urinary struvite 

je určené pre dospelé mačky so struvitovými problémami. Struvity sú bežný, ale dobre liečiteľný stav. Trovet ASD je diétne krmivo špeciálne narhnuté na zabránenie tvorby struvitových kryštálov. Znižuje pH močuj a v kombinácii so zníženým obsahom minerálov (horčík) navyše aj znižuje opätovný návrat struvitov.

Pre králikov

Krmivo Trovet RHF Rabbit 

je kompletné zdravé krmivo, vhodné pre králika v raste a dospelosti, s výnimkou laktujúcich samíc. Je vytvorené na prevenciu problémov spojených so stravou alebo na zotavenie sa po problémoch s tráviacim traktom. K strave treba zahrnúť aj seno, ktoré taktiež pozitívne vplýva na trávenie morčiat.

Chcete vidieť celú ponuku?

Link na náš eshop: https://www.krmiva.sk/eshop/vyrobca/trovet.xhtml

Leave a Reply

Your email address will not be published.