SPECIFIC – veterinárne diéty pre špecifický problém

SPECIFIC – veterinárne diéty pre špecifický problém

Veterinárne diéty pre psov a mačky s vysokým obsahom rýb a iných morských prísad. Táto veterinárna rada od značky Specific poskytujú Vašim miláčikom dokonalo vyvážený prísun živín k špecifickým problémom.

Na našom eshope www.krmiva.sk si môžete vybrať spomedzi mnohých.

Potrebujete poradiť
s výberom?

Naši veterinári sú Vám k dispozícii!

Neváhajte sa obrátiť na náš odborný personál, ktorý Vám ochotne pomôže s výberom.

Naša ambulancia je otvorená cez pracovný týždeň na Jesenského 17 v Košiciach.

Pre psov:

SPECIFIC Struvite Management je kompletné diétne krmivo pre dospelé psy, určené na rozpúšťanie struvitových močových kameňov a obmedzenie ich opakovaného výskytu. Krmivo okysľuje moč a má znížený obsah horčíku fosforu. Krmivo s obmedzeným obsahom proteínov, ktoré sa však vyznačujú vysokou kvalitou, pokrýva všetky výživové potreby dospelých psov a prispieva k ich zdraviu.

ĎALŠIE PRODUKTY NA MOČOVÉ CESTY A KAMENE

SPECIFIC Heart & Kidney Support je kompletné diétne krmivo na podporu funkcií obličiek, srdca a  pečene pri dospelých psoch trpiacich chronickou obličkovou, srdcovou a/alebo pečeňovou nedostatočnosťou. Krmivo má nízky obsah fosforu a sodíku a obmedzený obsah proteínov s  vysokou kvalitou a  stráviteľnosťou.. Má vysoký obsah esenciálnych mastných kyselín(vrátane omega-3 mastných kyselín z  rybieho oleja) a  schopnosť okysľovať moč.

ĎALŠIE PRODUKTY NA SRDCE TU

SPECIFIC Joint Support je kompletné vyvážené krmivo pre dospelé a staršie psy. Krmivo s vysokým obsahom omega-3 mastných kyselín z rybieho oleje má nízku energetickú hodnotu na podporu zdravých kĺbov. Toto krmivo pokrýva všetky výživové potreby dospelých a starších psov a prispieva k ich zdraviu.

ĎALŠIE PRODUKTY NA KĹBY

SPECIFIC Digestive Support je kompletné diétne krmivo pre psy, ktoré zmierňuje akútne poruchy črevnej absorpcie upravuje poruchy trávenia a/alebo prejavy exokrinnej nedostatočnosti pankreasu. Krmivo je vysoko stráviteľné a  má zvýšený obsah sodíka a draslíka.

ĎALŠIE PRODUKTY NA TRÁVENIE TU

SPECIFIC Senior Medium Breed je kompletné vyvážené krmivo pre staršie psy stredných plemien (10-25 kg), ktoré počíta s tím, že vekom sa mení nutričná potreba psov. Krmivo pokrýva všetky potrebné živiny starších psov stredných plemien a prispieva k ich dobrému zdravotnému stavu.

ĎALŠIE PRODUKTY PRE SENIOROV TU

Pre mačky:

SPECIFIC Weight Reduction je kompletné diétne krmivo na zníženie nadváhy a na reguláciu príjmu glukózy (diabetes mellitus) pri mačkách. Toto diétne krmivo má znížený obsah energie, monosacharidov a disacharidov. Mačkám s redukčnou diétou a diabetom dodáva všetky potrebné živiny a prispieva k ich zdraviu.

ĎALŠIE PRODUKTY NA OBEZITU TU

SPECIFIC Food Allergy Managemen s hydrolyzovaným lososom je kompletné diétne krmivo pre mačky, ktoré zmierňuje príznaky potravinovej intolerancie a (akútnych) porúch črevnej absorpcie a kompenzuje maldigesciu (poruchu trávenia) a/alebo exokrinnú pankreatickú insuficienciu (nedostatočnosť podžalúdkovej žľazy).

ĎALŠIE PRODUKTY NA INTOLERANCIE TU

SPECIFIC FOD Skin Function Support je kompletné diétne krmivo pre dospelé mačky, ktoré podporuje funkcie kože v prípade dermatózy a nadmernej straty srsti. Krmivo sa vyznačuje vysokým obsahom esenciálnych mastných kyselín vrátane omega-3 mastných kyselín z rýb.

ĎALŠIE PRODUKTY NA KOŽU TU

Všetky informácie ohľadom značky Specific nájdete na hlavnej stránke https://www.specific-diets.co.uk/